Najlepsze Blogi

środa, 25 stycznia 2012

Thank You ACTA !

Internet nie jest własnością Rządów, należy do wszystkich ludzi na ziemi. Już nigdy nie będziemy tacy sami. Ta chwila bardziej niż cokolwiek w naszej historii uświadomiła wszystkim na ziemi, że jesteśmy częścią tej planety, częścią tego systemu. Jesteśmy dynamicznym gatunkiem zdolnym do małostkowości, ale też inteligentnym. Wiemy, że tkwi w nas wiele zła, ale wy ludzie z ACTA pokazaliście, że sięgając tak wysoko możemy być wielcy. Przeszliście tę cudowną granicę i pokazaliście nam na co nas stać. Nam, ludziom różnych przekonań, religii i poglądów, wszystkim ludziom. Jesteście esencją prawdy o nas, jesteście rzeczywistością. Nigdy was nie zawiedziemy i zawsze będziemy wam wdzięczni!


2 komentarze:

 1. Jest nie zaprzeczalną rzeczywistością że w Polsce za pomocą internetu tworzy się społeczeństwo obywatelskie.
  Nie jest prawdą jak wmawiał Kurski Kaczyńskim że Polacy to "Ciemny Lud" który wszystko kupi.
  A platforma po ponownie wygranych wyborach uwierzyła też że to jednak prawda

  OdpowiedzUsuń
 2. @zbyniek

  Oczywiście, że ten polityk nie miał racji mówiąc takie słowa.

  Nie istnieje coś takiego jak "Ciemny Lud". Każdy kto tak mówi wystawia tylko świadectwo własnej głupocie. Jeżeli na dodatek mówi to osoba publiczna, jest to tym bardziej przykre. Jeżeli tak mówi dziennikarz (Lis)- to smutne, jeżeli polityk- to STRASZNE!

  Właśnie to, co teraz dzieje się w Polsce to przykład na to, że ludzi nie daje się tak łatwo oszukać. Nawet pomimo zaprzęgniętej ogromnej rządowej machiny medialno-propagandowej, ludzie CZUJĄ ŻE COŚ TU NIE GRA, czują, że podstępnie próbuje się ich zmanipulować i odebrać im część swobód obywatelskich!

  OdpowiedzUsuń